Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 24.06.2017, 00:16

Рівненська ЗОШ №20

Меню сайту
Наше опитування
Яку мову Ви обрали б (обрали) для своєї дитини як другу іноземну?
Всього відповідей: 109
Статистика
лічильник відвідувань
Статистика 2
Форма входу
Зараз на сайті
Годинник

Вітаємо


Досягнення

2016-2017 навчальний рік

Конкурси

 

Конкурс

Прізвище, ім’я учня

Місце

Хто підготував

Міський огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники. Рівне сміється» (номінація «Гумористичний дует»)

Заремба Тарас (7 клас),

Хилюк Ілля (7 клас)

ІІІ

Гапончук Зінаїда Володимирівна

Міський конкурс «Друге життя побутових відходів»

Білоус Софія (6 клас),

Маєвська Галина (6 клас)

І

Бухонська Тамара Євгеніївна,

Гречковська Наталія Борисівна.

Конкурс креатив-листівок з нагоди 160-річчя від дня народження І.Франка

Степанович Єлизавета (5-А клас)

І

Брежицька Галина Феодосіївна,

Попович Світлана Степанівна

Огляд-конкурс

на краще декламування поезій англійською мовою

Яковчук Ліана (11 клас), 

Тарасюк Анна (11 клас)

ІІІ

Ліщинська Олена Володимирівна

ІІ етап Міжнародного

мовно-літературного конкурсу

ім. Тараса Шевченка

Чайка Євген (8 клас)

ІІ

Коломис Галина Григорівна

Загальноміська гра-змагання

«Пташиний ярмарок»

Стецюк Анна (6 клас),

Грицюк Василина (6 клас),

Огороднік Марія (6 клас)

ІІІ

Архипчук Людмила Анатоліївна

ІІ етап XVI Всеукраїнського конкурсу учнвської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої" (номінація "Історія України") Дубина Ольга (8 клас) ІІІ Якута Руслана Андріївна
Загальноміський конкурс "Guitar Fest - 2016"

Зайчук Анастасія (8 клас),

Чайка Євгеній (8 клас),

Яремчук Олексій (8 клас)

ІІ Кудріна Оксана Федорівна
І Міжнародна гра "Sunflower"

Батарчук Іванна (9 клас),

Маліновська Ірина (10 клас),

Супронюк Наталія (10 клас),

Юхимчук Карина (11 клас),

Гайдаєнко Діана (11 клас),

Тарасюк Анна (11 клас),

Яковчук Ліана (11 клас)

І (регіональний рівень) Кузьмицька Світлана Антонівна
Загальноміський конкурс "Юна вишивальниця - 2017" (номінація "Занизування") Кулієва Еміна (9 клас) І Бухонська Тамара Євгенівна

ІІ (міський) етап конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» (номінація «Читці-декламатори»)

Нестеренко Леся (9 клас) ІІІ Попович Світлана Степанівна
Загальноміський фестиваль-конкурс шкільних театральних колективів (номінація «Твори зарубіжних авторів»)

Нестеренко Леся (9 клас),

Дейсун Максим (9 клас),

Кельм Дмитро (11 клас),

Міщинська Тетяна (9 клас),

Зайчук Анастасія (8 клас),

Вікторович Роман (8 клас),

Білецька Валерія (8 клас),

Каспрук Софія (9 клас),

Хабло Владислав (11 клас),

Гурський Віталій (11 клас),

Саєнко Даниїл (9 клас).

І Сидорук Захар Олександрович
Загальноміська гра-змагання «Весняний переліт»

Грицюк Василина Сергіївна (6 клас),

Огороднік Марія Володимирівна (6 клас),

Стецюк Анна Валеріївна (6 клас).

ІІІ Архипчук Людмила Анатоліївна

Загальноміський фестиваль-конкурс «Юні знавці зарубіжної літератури» (номінація «Мультимедійна презентація»)

Супронюк Наталія (10 клас),

Маліновська Ірина (10 клас)

III Кузьмицька Світлана Антонівна
Загальноміський конкурс малюнків з протипожежної тематики Кулаковська Анастасія (6 клас) ІІ Брежицька Галина Феодосіївна
Загальноміська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" Кулієва Еміна (9 клас) ІІІ Бухонська Тамара Євгенівна

Загальноміський конкурс «Європейська олімпіада»

Маліновська Ірина (10 клас) ІІІ Гречковська Наталія Борисівна
ІІ етап XVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої" (номінація "Література") Ушарук Вікторія (9 клас) ІІ

Сукач Ніна Іванівна,

Сидорук Захар Олександрович
ІІ етап XVI Всеукраїнського конкурсу учнвської творчості "Об'єднаймося ж, брати мої" (номінація " Декоративно-прикладне мистецтво") Кулієва Еміна (9 клас) І Бухонська Тамара Євгенівна
Загальноміська Спартакіада з легкої атлетики (метання м’яча) Присяжнюк Анастасія (8 клас) І Герасимчук Сергій Сергійович
Загальноміська Спартакіада з легкої атлетики Низова Софія (11 клас) ІІ Бондарчук Олена Феодосіївна
ІІ міський етап Всеукраїнської Спартакіади серед допризивної молоді «Заграва - 2017» (спорядження магазину патронами)

Сосновий Віталій (10 клас),

Охрімчук Олег (10 клас),

Ражик Богдан (10 клас),

Рудь Вадим (10 клас)
ІІ Коцур Володимир Ярославович
Загальноміський конкурс малюнків "Великому киту - велике плавання"

Кісіль Владислав (1-А клас)

ІІ Онопрійчук Марина Олександрівна
Міський конкурс колажів "Європа у нашому місті"

Міщинська Тетяна (9 клас),

Охрімчук Олег (10 клас)

І Гречковська Наталія Борисівна

 

 

 

 

 

Олімпіади

 

Олімпіада

Прізвище, ім’я учня

Місце

Хто підготував

ІІ етап (міський) Всеукраїнської олімпіади з біології

Міськова Божена (9 клас)

ІІІ

Архипчук Людмила Анатоліївна

ІІ етап (міський) Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (дівчата)

Кулієва Еміна (9 клас)

І

Бухонська Тамара Євгеніївна

ІІ етап (міський) Всеукраїнської олімпіади з математики

Сабанюк Ілля (6 клас)

ІІ

Юрко Ольга Романівна

ІІ етап (міський) Всеукраїнської олімпіади з екології

Юхимчук Каріна (10 клас)

ІІ

Архипчук Людмила Анатоліївна

ІІ етап (міський) Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Маліновська Ірина (10 клас)

ІІІ

Москалик Роман Андрійович

ІІ етап (міський) Всеукраїнської олімпіади з хімії

Дубина Ольга (8 клас)

ІІІ

Москалик Роман Андрійович

ІІ етап (міський) Всеукраїнської олімпіади з історії

Зайчук Анастасія (8 клас)

ІІІ

Якута Руслана Андріївна

ІІ етап (міський) Всеукраїнської олімпіади з української мови

Білоус Владислав (8 клас)

ІІІ

Коломис Галина Григорівна

ІІ етап (міський) Всеукраїнської олімпіади з української мови

Маліновська Ірина (10 клас)

ІІ

Попович Світлана Степанівна

ІІ етап (міський) Всеукраїнської олімпіади з правознавства

Кулієва Еміна (9 клас)

ІІІ

Якута Руслана Андріївна

ІІ етап (міський) Всеукраїнської олімпіади з правознавства

Маліновська Ірина (10 клас)

ІІІ

Якута Руслана Андріївна

ІІІ етап (обласний) Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (дівчата)

Кулієва Еміна (9 клас)

І

Бухонська Тамара Євгеніївна

ІІІ етап (обласний) Всеукраїнської олімпіади з української мови

Маліновська Ірина (10 клас)

ІІ

Попович Світлана Степанівна

ІІІ етап (обласний) Всеукраїнської олімпіади з екології

Юхимчук Каріна (11 клас)

ІІ

Архипчук Людмила Анатоліївна

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Літературознавство»)

Супронюк Наталія (10 клас)

І

Кузьмицька Світлана Антонівна

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Загальна біологія»)

Ражик Богдан (10 клас)

ІІІ

Архипчук Людмила Анатоліївна,

Брежицька Галина Феодосіївна

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Прикладна математика»)

Гайдаєнко Діана (11 клас)

ІІІ

Моторнюк Оксана Юріївна,

Юрко Оьга Романівна

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Географія»)

Батарчук Іванна (9 клас)

ІІІ

Бурак Руслана Михайлівна

ІІ етап олімпади "КРОК" з української мови та літератури Катеринчик Анастасія (6 клас) ІІІ Гапончук Зінаїда Володимирівна
ІІ етап олімпади "КРОК" з математики Сень Іван (5 клас) ІІІ Моторнюк Оксана Юріївна
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Українська мова») Маліновська Ірина (10 клас) ІІ Попович Світлана Степанівна
 

 


2015-2016 навчальний рік

«Учнем року - 2016» визнано школярів:

початкова школа – Сень Іван;

середня школа – Маліновська Ірина.

Сень Іван, учень 4-А класу

 

1. ІІ місце у ІІ етапі міської олімпіади «Юне обдарування» з математики

2. ІІІ місце у І міській олімпіаді «Юні знавці англійської мови»

 

Маліновська Ірина, учениця 9 класу                                

  1. І місце у міській Європейській олімпіаді
  2. ІІ місце у ІІ етапі (обласний) Всеукраїнському конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Українська мова»)
  3. ІІ місце у І етапі (міський) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Українська мова»)
  4. ІІ місце у ІІ етапі (міський) XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої» (номінація «Література»)
  5. ІІ місце у ІІ етапі (міський) Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
  6. ІІІ місце у ІІ етапі (міський) Всеукраїнської учнівської олімпіаді з української мови
  7. ІІІ місце у І етапі (міський) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Англійська мова»)
  8. Лауреат ІІ етапу (міський)  XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСІВ

Конкурс

Прізвище, ім'я учня

Місце

Хто підготував

Міський огляд-конкурс читців-гумористів (номінація «Гумористичні ансамблі»)

Заремба Тарас (6 клас),

Іваніна Олександра

(6 клас),

Хилюк Ілля

(6 клас)

ІІ

Гапончук Зінаїда Володимирівна,

Сидорук Захар Олександрович

Міський заоч­ний конкурс фоторобіт серед учнівської молоді «Моя Україно!» (номінація «Пейзаж»)

Кустов Владислав

(2 клас)

ІІІ

Лащук Алла Андріївна

Міський конкурс-огляду військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина - 2015»

Фаєвська Аліна

Горбачук Наталія

Баланчик Анастасія

Самков Павло

Назарова Анна

Юхимчук Карина

Човпило Станіслав

Карпюк Юлія

Прокопюк Вікторія

Розсоха Ольга

Касьян Стефанія

Низова Софія

Яковчук Ліана

Гайдаєнко Діана

Остапова Ірина

Семенович Олена

ІІ

Коцур Володимир Ярославович

Обласний конкурс «Перло многоцінне» (номінація «Поезія молодших школярів»)

Ушарук Вікторія

(8 клас)

ІІІ

Попович Світлана Степанівна

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г.Шевченка

Катеринчик Анастасія

(5 клас)

ІІІ

Гапончук Зінаїда Володимирівна

Міський конкурс «Друге життя побутових відходів», креативний підхід до пропагування охорони навколишнього середовища та енергозбереження

Комар Дарина

(2 клас)

ІІ

Лащук Алла Андріївна

ІІ етап (міський) Всеукраїнської олімпіади з екології

Юхимчук Карина

(10 клас)

ІІІ

Архипчук Людмила Анатоліївна

ІІ етап (міський) Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (дівчата)

Кулієва Еміна

(8 клас)

І

Бухонська Тамара Євгенівна

ІІ етап (міський) Всеукраїнської олімпіади з біології

Міськова Божена

(8 клас)

ІІ

Архипчук Людмила Анатоліївна

ІІ етап (міський) Всеукраїнської олімпіади з хімії

Дубина Ольга (7 клас)

ІІІ

Москалик Роман Андрійович

ІІ етап (міський) Всеукраїнської олімпіади з математики

Гайдаєнко Діана (10 клас)

ІІ

Моторнюк Оксана Юріївна

ІІ етап XVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Юхичук Карина (10 клас)

Маліновська Ірина (9 клас)

Шевчук Віталій (7 клас)

Буткевич Гліб (3-А клас)

лауреати

Сукач Ніна Іванівна,

Попович Світлана Степанівна,

Коломис Галина Григорівна,

Кузнєцова Світлана Іванівна

II етап XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої» (номінація «Література»)

Яковчук Ліана (10 клас)

ІІ

Сукач Ніна Іванівна

II етап XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої» (номінація «Література»)

Маліновська Ірина (9 клас)

ІІ

Попович Світлана Степанівна

II етап XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої» (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»)

Фаєвська Аліна (9 клас)

І

Бухонська Тамара Євгеніївна

II етап XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої» (номінація «Образотворче мистецтво»)

Літвінчук Неоніла (11 клас)

ІІІ

Брежицька Галина Федосіївна

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Прикладна математика»)

Гайдаєнко Діана (10 клас)

ІІ

Моторнюк Оксана Юріївна

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Математичне моделювання»)

Гайдаєнко Діана (10 клас)

ІІІ

Моторнюк Оксана Юріївна

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Екологія»)

Юхимчук Карина (10 клас)

ІІ

Архипчук Людмила Анатоліївна

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Лісознавство»)

Ражик Богдан (9 клас)

ІІ

Архипчук Людмила Анатоліївна

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Англійська мова»)

Маліновська Ірина (9 клас)

ІІІ

Гречковська Наталія Борисівна

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Українська мова»)

Маліновська Ірина (9 клас)

ІІ

Попович Світлана Степанівна

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН (секція «Українська мова»)

Маліновська Ірина (9 клас)

ІІ

Попович Світлана Степанівна

Міський конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей»

Гуськова Аліна (1-Б клас)

І

Домбовецька Інна Григорівна

Міський конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей»

Шилан Дмитро (1-Б клас)

ІІІ

Домбовецька Інна Григорівна

Конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській”

Юхимчук Карина (10 клас)

ІІІ

 Сукач Ніна Іванівна

Конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській”

Нестеренко Леся (8 клас)

ІІІ

Попович Світлана Степанівна

Конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській”

Кустов Владислав (2 клас),

Прокопюк Вікторія (11 клас)

ІІ

Попович Світлана Степанівна

Конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській”

Петровський Ілля (4-А клас)

ІІ

Жуковська Ніна Пантелеймонівна

Міський фестиваль-конкурс шкільних драматичних театральних гуртків (молодша вікова категорія)

Чорна Валерія (2 клас)

Білоус Анна (3-А клас)

Бачинський Євген (3-А клас)

Гончарук Анна (3-А клас)

Гузич Світлана (2 клас)

Слобода Яна (3-Б клас)

Гісматуліна Олександра (3-Б клас)

Сень Іван (4-А клас)

Петровський Ілля (4-А клас)

Лук’янчук Вікторія (2 клас)

ІІІ

Кондратюк Галина Анатоліївна

Міський етап ІХ Всеукраїнської  олімпіади

«Юні знавці Біблії»

Петровський Ілля (4-А клас)

Стецюк Ілля (7 клас) 

ІІ

ІІІ

Жуковська Ніна Пантелеймонівна

Кузьмицька Світлана Антонівна

Міський конкурс "Юна вишивальниця" (номінація «Техніка занизування»)

Кулієва Еміна (8 клас)

І

Бухонська Тамара Євгенівна

Міський конкурс «Юні екскурсоводи-краєзнавці»

Онопрійчук Владислав (7 клас)

ІІ

Онопрійчук Марина Олександрівна

Міський фестиваль-конкурс української естрадної та авторської пісні «Веселий вулик» (номінація «Авторська пісня»)

Гайдаєнко Діана (10 клас),

Яковчук Ліана (10 клас)

ІІІ

Кудріна Оксана Федорівна

Загальноміський фестиваль – конкурс інсценівок англійською мовою «Fairy tales»

Максимчук Ірина (4-А клас),

Сень Іван (4-А клас),

Букса Владислав (4-А клас),

Білецька Яна (4-А клас),

Зайчук Дарина (4-А клас),

Голишко Арсен (3 клас),

Білоус Аня (3 клас),

Бондарець Нестор (3 клас)

ІІ

Косарєва Наталія Петрівна,

Ліщинська Олена Володимирівна

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу

колективів екологічної просвіти

«Земля - наш спільний дім»

Тарасюк Анна (10 клас),

Касьян Стефанія (10 клас),

Низова Софія (10 клас),

Гайдаєнко Діана (10 клас),

Веремчук Олена (10 клас),

Яковчук Ліана (10 клас)

ІІ

Ліщинська Олена Володимирівна

ІІ етап міської олімпіади «Крок» з математики

Сабанюк Ілля (5 клас)

ІІІ

Юрко Ольга Романівна

ІІ етап міської олімпіади «Юне обдарування» з математики

Сень Іван (4-А клас)

ІІ

Жуковська Ніна Пантелеймонівна

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з

Розклад дзвінків

1 урок 8.30 - 9.15

2 урок 9.30 - 10.15

3 урок 10.25 - 11.10

4 урок 11.30 - 12.15

5 урок 12.25 - 13.10

6 урок 13.20 - 14.05

7 урок 14.15 - 15.00

Корисна інформація

2016-2017 н.р.
І семестр
 

1.09.2016 - 30.12.2016 
ІІ семестр 

16.01.2016 - 26.05.2017 
Осінні канікули 
31.10.2016 - 06.11.2017 
Зимові канікули 
31.12.2016 - 15.01.2017 
Весняні канікули 
27.03.2017 - 02.04.2017

Таймер
Пошук
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Погода
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Точний час
Рівне:

Рівненська ЗОШ № 20 © 2017
Конструктор сайтів - uCoz