Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетвер, 14.11.2019, 11:38

Рівненська ЗОШ №20

Меню сайту
Наше опитування
Коли Ви найбільше очікуєте на карантин?
Всього відповідей: 135
Статистика
лічильник відвідувань
Статистика 2
Форма входу
Зараз на сайті
Годинник

Склад піклувальної ради

Склад Піклувальної ради

Рівненської ЗОШ №20

2019-2020 навчальний рік

 

 

На підставі ухвали загальних зборів учасників навчально-виховного процесу школи від 18.09.2019 року (протокол №4), протоколу засідання Піклувальної ради від 19.09.2019 року (протокол №1) затверджено склад Піклувальної ради школи:

Остапова Людмила Григорівна, голова Піклувальної ради;

Жуковська Людмила Іванівна, учитель, секретар Піклувальної ради;

Гудима Наталія Василівна, заступник голови Піклувальної ради;

Представники від класних колективів:

Кудря Анатолій Степанович представник від 1 класу;

Шевчук Світлана Василівна, представник від 1 класу;

Максимчук Діана Андріївна, представник від 2-А класу;

Сінцов Сергій Володимирович, представник від 2-А класц;

Левчук Петро Васильович, представник  від 2-Б класу;

Левчук Оксана Василівна від, представник 2-Б класу;

Гудима Наталія Василівна, представник 2-Б класу;

Приходько Катерина Вікторівна, представник від 3-А класу;

Зарецька Оксана Анатоліївна, представник від 3-А класу;

Ковенько Олена Сергіївна, представник 3-Б класу;

Білоус Алла Миколаївна від, представник 3-Б класу;

Дудик Світлана Романівна, представник від 4-А класу;

Рибчинська Олена Василівна, представник від 4-А класу;

Камінська Марія Миколаївна, представник від 4-Б класу;

Зданевич Олександр Валентинович, представник від 4-Б класу;

Демченко Інна Михайлівна, представник від 5-А класу;

Михальчук Світлана Вікторівна, представник від 5-А класу;

Сень Світлана Володимирівна, представник від 5-Б класу;

Каняєва Наталія Ярославівна, представник від 5-Б класу;

Ткачук Інна Вікторівна, представник від 6 класу;

Горенчук Оксана Анатоліївна, представник від 6 класу;

Брижицька Наталія Петрівна, представник від 7-А класу;

Бондарук Ірина Олександрівна, представник від 7-А класу;

Українець Тетяна Володимирівна, представник від 7-Б класу;

Донік Лілія Юріївна, представник від 7-Б класу;

Степанович Олена Антонівна, представник від 8-А класу;

Букса Ірина Анатоліївна, представник від 8-А класу;

Рощук Тамара Володимирівна, представник від 8-Б класу;

Полеха Тетяна Володимирівна, представник від 8-Б класу;

Теслюк Валентина Ігорівна, представник від 9 класу;

Огороднік Вікторія Миколаївна, представник від 9 класу;

Клєвцова Софія Григорівна, представник від 10 класу;

Прокопчук Юлія Іванівна, представник від 10 класу;

Ягодова Оксана Юріївна, представник від 11 класу;

Білорус Світлана Леонтіївна, представник від 11 класу.

 

 

Розклад дзвінків

1 урок 8.30 - 9.15

2 урок 9.30 - 10.15

3 урок 10.30 - 11.15

4 урок 11.35 - 12.20

5 урок 12.35 - 13.20

6 урок 13.30 - 14.15

7 урок 14.20 - 15.05

RSS
Корисна інформація

І семестр

з 02 вересня до 31 грудня

ІІ семестр

з 15 січня до 29 травня

Канікули:

осінні з 28.10.19 по 03.11.19

зимові з 01.01.20 по 14.01.20

весняні з 09.03.20 по 15.03.20

пасхальні з 17.04.20 по 21.04.20

Таймер
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Погода
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Кіт
Точний час
Рівне:
Жабки

Рівненська ЗОШ № 20 © 2019
Конструктор сайтів - uCoz