Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSП`ятниця, 18.08.2017, 09:00

Рівненська ЗОШ №20

Меню сайту
Наше опитування
Які предмети Ви вчите в школі?
Всього відповідей: 85
Статистика
лічильник відвідувань
Статистика 2
Форма входу
Зараз на сайті
Годинник

Склад піклувальної ради

РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ст. № 20

 

НАКАЗ

 

16.09.2016 року                                                                            № 403

 

Про затвердження органів

громадського керівництва на

2016-2017 навчальний рік

 

На підставі ухвали загальних зборів учасників навчально-виховного процесу школи від 14.09.2016 року (протокол №3), протоколу засідання Піклувальної ради від 08.09.2016 року (протокол №1)

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити склад Ради школи:

Архипчук Людмила Анатоліївна (від педколективу);

Брежицька Галина Феодосіївна    (від педколективу);

Жуковська Ніна Пантелеймонівна     (від педколективу);

Киричук Михайло Юхимович     (від педколективу);

Кухарчук Ірина Миколаївна        (від батьківського колективу);

Полєжаєва Катерина Василівна   (від батьківського колективу);

Маліновька Наталія Петрівна      (від батьківського колективу);

Зарічнюк Андрій Іванович           (від батьківського колективу);

Маліновська Ірина                        (9 клас – від учнівського колективу);

Михальчук Вівіан                         (11 клас – від учнівського колективу);

Остапова Ірина                              (11 клас – від учнівського колективу);

Кулієва Еміна                                (9 клас – від учнівського колективу);

Давидюк Лариса                              (від громадськості)

Бондарук Оксана                             (від громадськості)

Шумаріна Ірина                               (від громадськості)

Худий Олег                                       (від громадськості).

  1. Затвердити склад Піклувальної ради школи:

Кухарчук Ірина Миколаївна, голова Піклувальної ради;

Ткачук Тетяна Миколаївна, заступник голови Піклувальної ради;

Жуковська Людмила Іванівна, секретар Піклувальної ради;

Представники від батьківської громадськості:

Нестерчук Людмила Григорівна (1-А клас)

Перець Ольга Петрівна (1-Б клас)

Данилець Тамара Мамуківна (2-А клас)

Сень Світлана Володимирівна (2-Б клас)

Горончук Оксана Анатоліївна (3 клас)

Брижицька Наталія Петрівна (4-А кл.)

Грибенюк Олена Миколаївна (4-Б клас)

Степанович Олена Антонівна (5-А клас)

Рощук Тамара Володимирівна (5-Б клас)

Теслюк Валентина Ігорівна (6клас)

Іваніна Катерина Миколаївна (7 клас)

Білорус Світлана Леонтіївна (8 клас)

Шилюк Олена Миколаївна (10 клас)

Кисіль Альона Григорівна (10 клас)

 

  1. Затвердити склад Учнівської ради школи:

Голова Учнівської ради Касьян Стефанія

Заступник голови Юхимук Карина

Секретар Батарчук Іванна

 

Комісія «Навчання, дисципліни і порядок»

Голова Гайдаєнко Діана

Заступник Яковчук Ліана

Члени комісії: Міськова Божена

                              Дейсун Максим

 

Комісія «Милосердя»

Голова Батарчук Іванна

Заступник Анфімова Марія

Члени комісії: Фаєвська Аліна

Горбачу Наталія

 

Комісія «Веселий школярик»

Голова Міщинська Тетяна

Заступник Несторенко Леся

Члени комісії: Кулієва Еміна

                            Бісерові Юліана

 

Комісія «Школа молодого лідера»

Голова Зайчук Анастасія

Заступник Білецька Валерія

Члени комісії: Стецюк Ілля

Хіночек Владислав

 

Комісія «Культури і дозвілля»

Голова Розсоха Ольга

Заступник Ленчик Юлія

Члени комісії: Шепета Анна

Кудря Софія

 

Комісія «Здоров'я та спорту»

Голова Низова Софія

Заступник  Саєнко Даниїл

Члени комісії: Бурачок Олександр

                            Кухарчук Тарас

 

 

Комісія « Прес-центр школи»

Голова Ушарук Вікторія

Заступник Каспрук Софія

Члени комісії: Горшков Дмитро

 

  1. Затвердити склад Учнівської ради учителів-консультантів:

Сукач Н.І., директор школи, консультує голову Учнівської ради та її заступника;

Моторнюк О.Ю., заступник директора з навчально-виховної роботи, консультує комісію «Навчання, дисципліни і порядку»;

Косарєва Н.П., заступник директора з виховної роботи, консультує комісію «Культури і дозвілля»;

Свердлюк Я.М., соціальний педагог школи консультує комісію «Милосердя»;

Лащук Л.А., учитель початкових класів консультує комісію «Веселий школярик»

Кузнєцова С.І., Попович С.С., учителі-словесники, консультують комісію «Прес-центр школи»;

Мельник Т.В., педагог-організатор, консультує комісію «Школа молодого лідера»;

Бондарчук О.Ф., учитель фізкультури, консультує комісію «Здоров'я та спорту».

 

  1. Затвердити склад Батьківської ради школи:

Ткачук Тетяна Миколаївна, голова Батьківської ради;

Ліщинська Олена Володимирівна, заступник голови ради;

Онопрійчук Марина Олександрівна, член ради;

Ступак Людмила Адамівна, член ради;

Шуберчук Володимир Леонідович, член ради.

 

  1. Голові Ради школи Брежицькій Г.Ф., голові Піклувальної ради Кухарчук І.М., голові учнівської ради Касьян С., учителям-консультантам: Сукач Н.І, Косарєвій Н.П., Свердлюк Я.М., Лащук Д.А., Попович С.С, Кузьмицькій С.А., Бондарчук О.Ф., Моторнюк О.Ю., Мельник Т.В.,  голові Батьківської ради Ткачук Т.М. організувати роботу органів громадського управління відповідно до плану роботи школи на 2016-2017 навчальний рік.

 

  1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

 

 

Директор школи                                      _________ Н.Сукач

Розклад дзвінків

1 урок 8.30 - 9.15

2 урок 9.30 - 10.15

3 урок 10.25 - 11.10

4 урок 11.30 - 12.15

5 урок 12.25 - 13.10

6 урок 13.20 - 14.05

7 урок 14.15 - 15.00

Корисна інформація

2016-2017 н.р.
І семестр
 

1.09.2016 - 30.12.2016 
ІІ семестр 

16.01.2016 - 26.05.2017 
Осінні канікули 
31.10.2016 - 06.11.2017 
Зимові канікули 
31.12.2016 - 15.01.2017 
Весняні канікули 
27.03.2017 - 02.04.2017

Таймер
Пошук
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Погода
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Точний час
Рівне:

Рівненська ЗОШ № 20 © 2017
Конструктор сайтів - uCoz