Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСубота, 21.07.2018, 09:34

Рівненська ЗОШ №20

Меню сайту
Наше опитування
Скільки часу Ви витрачаєте в день на підготовку до уроків?
Всього відповідей: 101
Статистика
лічильник відвідувань
Статистика 2
Форма входу
Зараз на сайті
Годинник

МО іноземних мов

Склад методичного об'єднання учителів іноземних мов

        Гречковська  Наталія Борисівна

        Педадогічний стаж: 20 років

        Категорія: вища

        Звання: старший учитель

        Посада: учитель англійської мови

        Тема досвіду: " Використання інноваційних технологій на уроках англійської  мови "

        Педагогічне кредо: «Без творчого вчителя не може бути ні нової школи, ні нового  суспільства, ні вільної України»

 

 

        Жуковська Людмила Іванівна

        Педадогічний стаж: 25 років

        Категорія: вища

        Посада: учитель німецької мови

       Тема досвіду: «Розвиток мовленнєвих компетенцій в контексті формування культурної компетентності»

       Педагогічне кредо: «Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом.»

Л. Костенко

       Ільків Вікторія Володимирівна

       Педадогічний стаж: 2 роки

       Категорія: спеціаліст

       Посада: учитель англійської мови, польської мови

       Тема досвіду: " Використання ігор на уроках іноземної мови "

       Педагогічне кредо: "Те, для чого відкрите серце, не може скласти таємниці для      розуму."

                                                                                                                                        Л.Фейєрбах

 

       Косарєва Наталія Петрівна

       Педадогічний стаж: 18років

       Категорія: вища

       Звання: старший учитель

       Посада: учительанглійськоїмови, заступник директора з навчально-виховноїроботи

       Тема досвіду:"Роль гри у формуванні креативної конкурентноздатної особистості "

       Педагогічнекредо: «A teacher who is attempting to teach without inspiring the pupil with a desire to learn is hammering on a cold iron.

       Ліщинська Олена Володимирівна

       Педадогічний стаж: 20 років

       Категорія: вища 

       Посада: учитель англійської мови

       Тема досвіду:«Використання інтерактивних методик з метою саморозвитку учнів»

      Педагогічне кредо:«Той, хто не пам’ятає абсолютно власного дитинства, – поганий вихователь.»

 

Аналіз роботи методичного об’єднання вчителів іноземних мов Рівненської загальноосвітньої школи №20 за 2015 - 2016 навчальний рік.

У 2015-2016 навчальномуроці робота шкільного методичного об'єднання вчителів іноземних мов була спрямована на реалізацію державної освітньої політики, визначеної Національною доктриною розвитку освіти, Указами Президента України, чинним законодавством про освіту.

У процесі вивчення іноземних мов учителі працювали за підручниками та навчальними посібниками, рекомендованими МОН України для використання в ЗНЗ у 2015-2016 навчальному році, якими в достатній кількості забезпечена   шкільна  бібліотека, крім підручників для 7-х класів. 

Ведення необхідної документації, оцінювання навчальних досягнень учнів та оформлення сторінок класних журналів щодо результатів навчальних досягнень учнів учителями іноземних мов здійснювалось згідно з нормативними документами, а саме:

  • лист МОН України від 26.06.2015 № 1/9-305 «Особливості вивчення базових дисциплін у загальноосвітніхнавчальних закладах у 2015/2016 навчальномуроці».
  • наказ Міністерства освіти і науки України від 08.04.2015  № 412 «Інструкція щодо заповнення  Класного журналу в 1-4-х класах загальноосвітніх навчальних закладів».

Під час шкільних методичних засідань розглядалися питання професійного розвитку вчителя; основних завдань нового навчального року, спрямованих на підвищення якості освіти; нормативних аспектів початку нового навчального року; колективного пошуку шляхів модернізації навчально-виховного процесу за рахунок впровадження прогресивних інноваційних методик і технологій навчання.

Упродовж 2015-2016 навчального року було проведено 4 засідання методичного об’єднання учителів іноземних мов.

 На засіданнях були розглянуті всі питання згідно з планом. Найбільше зацікавлення викликали питання, що стосуються реалізації  Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді на уроках іноземної мови та порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови у 2015 – 2016 навчальному році.

У 2015-2016 навчальному році учителі іноземних мов продовжили працювати над реалізацією науково-методичної теми методичного об’єднання та школи. Пріоритетними  питаннями стали:

  • підвищення науково-методичного та професійного рівня учителів;
  • впровадження інноваційних технологій;
  • шляхи реалізації національно-патріотичного виховання дітей та молоді на уроках  іноземної мови.

У грудні 2015 на базі школи був проведений семінар-практикум для учителів польської мови. Присутні вчителі познайомились із  шляхами формування пізнавально-комунікативної компетенції учнів на уроках польської мови як другої іноземної відповідно до вимог нового Державного стандарту, а також відвідали  урок показ з польської мови у 6 класі на тему «Подорож до Польщі» ( учитель Ільків В.В.).

Протягом року була продовжена робота з обдарованими учнями. У жовтні  був проведений І етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови для учнів 7-11 класів. Учні брали участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. На жаль представники школи не посіли призових місць.Цього року учениця 10 класу Дудас А. ( учитель Ліщинська О.В.) брала участь у міжнародному конкурсі «Flex»та продемонструвала високий рівень знань.  Учень 4 класу Сень І. посів ІІІ місце у загальноміському конкурсі «Юні знавці англійської мови» (учителі Ліщинська О.В., Косарєва Н.П.) . Учениця 9 класу Маліновська І. посіла  ІІІ місце  у Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН ( учитель Гречковська Н.Б.).

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні. З метою популяризації англійської мови серед учнів школи та з метою сприяння вивченню англійської мови для розширення доступу громадян міста до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України в європейський простір, було проведено низку заходів, що підпорядковувались заходам управління освіти м. Рівне. Зокрема, учні середньої та старшої школи брали активну участь у конкурсі селфі  “Englishinmylife” (учителі Гречковська Н.Б., Ільків В.В) та посіли два призових місця у середній категорії (Міськова Божена, 8 клас;  Шепета Анна, 8 клас).Колектив Рівненської ЗОШ№20 посів ІІ місце у загальноміську фестивалі-конкурсі інсценівок англійською мовою “Fairy tales” ( підготували учителі Ліщинська О.В., Косарєва Н.П.). Учителями іноземних мов було проведено літературну вітальню, у якій звучала поезія Т.Г.Шевченка англійською, німецькою та польською мовами; представник школи Петровський І. (учитель Косарєва Н.П.) брав участь у  конкурсі на краще декламування поезії Т.Г.Шевченка. Учитель Косарєва Н.П. посіла ІІІ місце у конкурсі методичних портфоліо, на який було представлено персональний блог учителя. Гречковська Н.Б. підготувала роботу до участі уконкурсі розроблених навчальних проектів на тему “Ukraine” , яка була визнана лауреатом. Учителі Ліщинська О.В. та Косарєва Н.П. підготували ученицю 8 класу Ушарук В. до участі в конкурсі презентацій (в програмі Power Point) на тему “The place I love the most”, робота якої посіла І місце.  Також учні  школи брали участь у конкурсі на кращий твір-есе “Ukraine is in Europe”, роботи яких також посіли призові місця.

             З метою підвищення інтересу до вивчення англійської мови протягом року було проведено низку позакласних заходів, зокрема свято для учнів початкової школи «Halloween» ( підготувала учитель Ліщинська О.В.), майстер-клас для учнів 3-4 класів з виготовлення валентинок до дня святого Валентина( учителі Ліщинська О.В., Косарєва Н.П.), засідання творчої вітальні для учнів 3-4 класів «Fiveo’clock tea» (учитель Ліщинська О.В.).

Плідну роботу продовжив шкільний європейський клуб «Гроно» (керівник Гречковська Н.Б.). У травні 2016 року шкільна команда посіла ІІІ місце у фестивалі Шкільних Європейських клубів «Європа далека і близька». Учитель Гречковська Н.Б. підготувала ученицю 9 класу Маліновську І. до участі у загальноміському конкурсі «Європейська олімпіада»,  яка посіла І місце.

Усі вчителі методичного об’єднання беруть активну участь у засіданнях ШМО. Щомісячно вчителі звітують на інструктивно-методичних нарадах про відвідані заходи міського рівня. Двічі на рік голова ШМО звітує перед Методичною радою школи про роботу ШМО. Також педагоги методичного об’єднання висвітлюють свої напрацювання у педагогічній пресі. Зокрема, учитель Косарєва Н.П. посіла І місце в рамках V Всеукраїнського фестивалю педагогічних ідей «Мій особистісно-орієнтований урок» у номінації «Іноземна мова»; свої напрацювання розмістила на Bookserver учитель Гречковська Н.Б.

             Проаналізувавши роботу, проведену протягом 2015-2016 навчального року слід відзначити роботу учителів: Гречковської Н.Б., КосарєвоїН.П., Ліщинської О.В.

У наступному навчальному році члени методичного об’єднання планують роботу з питань, що стосуються удосконалення роботи з обдарованими дітьми та використання інформаційно-комунікативних технологій на уроках іноземної мови.

 

 

 

 

Розклад дзвінків

1 урок 8.30 - 9.15

2 урок 9.30 - 10.15

3 урок 10.25 - 11.10

4 урок 11.30 - 12.15

5 урок 12.25 - 13.10

6 урок 13.20 - 14.05

7 урок 14.15 - 15.00

Корисна інформація

2017-2018 н.р.
І семестр
 

1.09.2017 - 29.12.2017 
ІІ семестр 

15.01.2018 - 25.05.2018 
Осінні канікули 
30.10.2017 - 05.11.2018 
Зимові канікули 
30.12.2017 - 14.01.2018 
Весняні канікули 
10.04.2018 - 15.04.2018

Таймер
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Погода
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Кіт
Точний час
Рівне:
Жабки

Рівненська ЗОШ № 20 © 2018
Конструктор сайтів - uCoz